O firmie

Naszą przygodę z szyciem rozpoczęliśmy w 1993 roku. Od roku 1996 podjęliśmy pierwsze, początkowo bardzo trudne, próby wykonania profesjonalnej odzieży dla pracowników gastronomii i medycyny. W tym okresie działalności wyzwaniem było rozwiązanie wielu palących – nowych w warunkach polskich – kwestii; od rodzaju tkanin odpornych na wysokie (i niskie) temperatury, przez specyfikę pracy w profesjonalnej kuchni po, pozornie błahe, rodzaje guzików stosowanych w odzieży dla pracowników medycznych, czy gastronomicznych. Budując systematycznie swoją pozycję, uczyliśmy się od naszych zachodnich partnerów wprowadzając, często pionierskie na rynku polskim, rozwiązania technologiczne oraz wzornictwo.

Po latach doświadczeń możemy z przekonaniem stwierdzić, że jesteśmy firmą, która produkuje w pełni profesjonalną, spełniającą światowe standardy, wygodną i modną odzież dla szefów kuchni, kucharzy, personelu medycznego i całego rynku zarówno gastronomicznego jak i farmaceutycznego.

Wysoką jakość i profesjonalizm budowaliśmy we współpracy z firmami z całej Europy, w tym przede wszystkim z Holandii, Szwajcarii i Niemiec. Także nasi partnerzy w Polsce mogą poświadczyć o wysokim standardzie naszych produktów.

W 2000 roku byliśmy oficjalnym dostawcą odzieży kucharskiej dla wielkopolskich cukierników podczas udanego bicia Rekordu Guinessa w pieczeniu owocowego biszkoptu. W 1998 roku, ubieraliśmy reprezentację Wielkopolski w Pucharze Europy Potraw Regionalnych (Languedoc-Roussion, Francja luty’98) oraz reprezentację Polski na Eurogastro Junior (Brno marzec’98). Dzięki wieloletniej współpracy z firmą Kandulski ubieraliśmy mistrzów podczas Cukierniczych Pucharów Świata (2001, 2003), Mistrzostw Polski Cukierników (2005), podczas Lodowych Pucharów Świata 2006 w Rimini, a także w czasie Cukierniczych Mistrzostwach Świata w Paryżu w 2008 roku.

Na co dzień zaopatrujemy w odzież personel kucharski i hotelowy wielu renomowanych lokali i hoteli w całej Polsce, a także wiele placówek medycznych tj. prywatne kliniki lekarskie, gabinety i apteki.

Produkty oferowane przez „ANNA” reprezentują najwyższy standard, szyjemy według najlepszych europejskich wzorów z materiałów spełniających najbardziej wyśrubowane kryteria jakości i bezpieczeństwa pracy. Nasze wyroby są cenione przez największych specjalistów od Poznania po Białystok i od Gdyni po Wrocław.